Text

Korektury a komplexní služby pro studenty

Specializujeme se na překlad anotace, abstraktu a všechny ostatní typy dokumentů v několika světových jazycích. Jsme si, ale dobře vědomi, že anotace je pouze částí závěrečné práce. Osobně jsme prošli fází psaní závěrečných prací na několika stupních vysokoškolské studia. Vzhledem k tomu máme zkušenosti s časovou, jazykovou i formální náročností závěru studia na VŠ, ale i mimo ni (např. vzdělávací programy MBA, LLM, pedagogická minima atd.).

Díky exkluzivní spolupráci s projektem Bakalářsképráce-korektury.cz přinášíme našim klientům možnost komplexních služeb pro studenty (jazyková a stylistická korektura textu, formátování, úprava citací, tisk a vazba prací s možností doručení přímo před fakultu či k Vám domů). Naši klienti navíc získají slevu 15 % na všechny služby, pokud uvedou při objednávce své klientské číslo (sdělíme Vám při objednávce).

Objednat
Korek

Korekce

Jak to funguje?

  1. 1. Objednáte si u nás překlad anotace / abstraktu či jakýkoliv jiný překlad.

  2. 2. Potvrdíme Vám objednávku, kde uvedeme Vaše klientské číslo.

  3. 3. Klientské číslo lze uplatnit při objednávce na bakalarskeprace-korektury.cz do kolonky PROMO KÓD.

  4. 4. Na objednávku na bakalarskeprace-korektury.cz Vám bude aplikována sleva 15 %.

  5. 5. Stačí poslat přeloženou a případně i opravenou anotaci / abstrakt na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Partneři z Bakalarskeprace-korektury.cz zajistí vložení anotace / abstraktu do Vaší práce.

Sleva je aktivní pro všechny dokončené zakázky na našem webu či prostřednictvím e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..